Hufiec Kraków-Krowodrza

Hufiec Kraków-Krowodrza Hufiec Kraków-Krowodrza

Aktualności

Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej

W dniach 22-24 września 2017 harcerze Hufca Kraków-Krowodrza wzięli udział w 

Inauguracji Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej

Tegoroczna Inauguracja odbyła się na Podhalu. Bazą wypadową dla zuchów była Bukowina Tatrzańska, dla harcerzy Zakopane, a dla harcerzy starszych i wędrowników Nowy Targ. W sobotę harcerze wzięli udział w grach terenowych przygotowanych dla wszystkich pionów oraz licznych atrakcjach. W niedzielę odbyła się uroczysta msza święta w Zakopanem, przemarsz na Plac Niepodległości oraz Apel kończący. Nasz Hufiec zdobył III miejsce we Współzawodnictwie Hufców Chorągwi Krakowskiej. Brawo!

Mimo niesprzyjającej aury wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni :)