Hufiec Kraków-Krowodrza

Hufiec Kraków-Krowodrza Hufiec Kraków-Krowodrza

50-lecie "Północnej Gwiazdy"

z okazji jubileuszu 50-lecia Szczepu "Północnej Gwiazdy" im. Mariusza Zaruskiego, Komendant wraz z Komendą Hufca składają serdeczne podziękowania za rzetelną i owocną pracę, poświęcenie i aktywność, za osobisty przykład życia, postępowania i służby Ojczyźnie wszystkim instruktorom Szczepu. Dziękujemy również za wierność Harcerskim Ideałom, a przede wszystkim za upór w pokonywaniu trudności, które nie zniechęciły lecz pozwoliły doczekać świętowania tegorocznego jubileuszu.
Życzymy wszystkim harcerzom, instruktorom i seniorom Szczepu wielu szczęśliwych i radosnych dni, dużo życzliwości oraz dalszego czerpania satysfakcji z pracy na rzecz harcerskiej społeczności.

Niechaj kolejne lata będą dla "Północnej Gwiazdy" równie udane i owocne jak te, które minęły.